En uygun fiyat ile araç kiralamanın yolları…

location de voiture ile ilgili görsel sonucuTatil veya iş amaçlı araç kiralama ihtiyacınız oluştu ve kiralama fiyatı konusunda hata yapmak istemiyorsunuz. En iyi fiyatı yakalayabilmek için internet üzerinden 15dk lık bir araştırma yeterli olabilir.

Araç kiralama firmalarının araba ve fiyat alternatiflerini bir arada sunan uluslararası ya da yerel birçok aracı web sitesi (broker) mevcut. Gideceğiniz destinasyona göre öncelikle bu web sitelerinden fiyat karşılaştırması yapıp ardından ilgili firmaların kendi web sitelerinde hatta çağrı merkezlerinden fiyat kampanya ve işbirliği sorgulamak olmalıdır. Çağrı merkezi ya da ofislerle fiyat bilgisi görüşürken bu firmalar kurumsal fiyatları sabittir diye düşünmeyin, pazarlık yapın, mırın kırın edin faydasını göreceksiniz.
Özellikle kurumsal firmaların işbirliği veya kampanya adı altında sundukları faydaları incelemek ciddi fiyat avantajları sağlayacaktır. Fiyat karşılaştırması yaparken fiyata dahil sigorta ve hizmetleri de incelemeniz ayrıca önemlidir. Bazı firmalar verdikleri fiyata sigortaları dahil etmişken, bazıları ise aracı teslim almaya gittiğinizde ya da rezervasyon aşamasında sigortaları opsiyonel olarak satmak isteyecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir